צ'יקונדה – איך הכל התחיל

במהלך הגל הראשון של הקורונה, עת שכולנו היינו בסגר, הנחיתי אירועים שונים בתנועה בזום שהובילו להמצאת הפסטיבל שנערך בארבעת השבתות, לפני שיצאנו חזרה לחיים בחוץ.

 

הפסטיבל התחיל בשעות הבוקר והסתיים בשעות הלילה כשכל מנחה הופיע אחרי קודמו ויצרנו יחד סדנאות תנועה, הופעות חיות ומסיבות DJ.

ליינאפ מתוך פסטיבלי צ'יקונדה האחרונים

פסטיבל צ'יקונדה בזום מס' 3

08:00  – מוסיקה נעימה לפתיחת הפסטיבל – אופיר אורן
09:00 – שיעור יוגה עם יותם אגם – Yoga with special crafted music
10:00 – איתן גינוסר – שיעור צ'י קונג, שנג ז'ן
11:00 – סאטיה
12:00 – שירי גורפינקל מורה לאמנות , מנחה סדנאות התפתחות אמנותית

13:00 – Dj אילת עובד – מוסיקת עולם
14:00 – יותם אגם Soundscape moving meditation (headphones) based on cosmic frequencies and gentle rhythms  
קומיקאית "מצחיקה ממבט ראשון"
13:00 ביודנסה חגיגית  – גבריאלה זמל בעלת מרכז זן גרוב, תל אביב
13:45 מוזיקת שמש וים לרוקדים בבית – דיג'יי נאור גרובר – Dj Groover
מייסד גרובריזם ומנהל מרכז זן גרוב, תל אביב
14:30 משחקונטקט – אופיר אורן מנחה סדנאות קונטקט, odt ושיווה מעגלי גברים
15:00 אקסטטיק דאנס אי ירוק בים – דיג'יי פראן ליודט מייסד תנועת האקסטטיק דאנס באיים הקנריים, בשידור ישיר מהאוקיינוס השקט Dj Fran Ljudet
16:00 התדר הנכון – אסתר קסוביץ' מורה לריקוד , מנחת סדנאות התפתחות אישית דרך ריקוד חופשי
16:45 מסיבת בית אפטר שבת פארטי – די'גיי אבי אוקטן בסט מקפיץ במיוחד בשבילנו
17:30 החופש להיות מי שאנחנו רוצים – נירית שפירא בסדנת תנועה ספונטאנית ומעוררת השראה לחופש פנימי
18:15 מסיבת דיסקו שקיעה – דיג'יי יעקב  Bearfoot  ישדר לנו לייב שמח מתחת לשמיים ואנחנו רוקדים בבית
19:15 מסיבת טריביוט ללהקת אבבא ופינק פלויד – דיג'יי קשת 
חיכינו זמן רב לסט קלאסיקות הזה מהדיג'יית הכי צבעונית בליין אפ
21:00 טקס סיום, (תכינו נרות) ודברי סיום ותודות

פסטיבל צ'יקונדה בזום מס' 4

09:00 – דוריה נווה יוגה צ'יקונג ומדיטציה בתנועה
10:00 – שגי שקל ויותם אגם שיעור ויניאסה ומוסיקה לייב
11:00 – איתן גינוסר שיעור צ'י קונג, שיטה המשלבת מדיטציות בתנועה וללא תנועה
12:00 – שירי גורפינקל זמרת ומרפאה בקול, תיקח אותנו למסע על גלי הקול ודרך שיריה, מסע המחבר לנשמה ופותח לב

13:00 – Dj אילת עובד תנגן לנו מוסיקת עולם צבעונית, מוסיקת האוז כייפית ומשחררת
14:00 – עדי פלג מסע בדמיון מודרך NLP ותנועה מעגלית פנימה והחוצה
15:00 – ריקי ואריאל גלילי דמיון מודרך, ציור מנדלה דרך ציור אינטואיטיבי
16:00 – יעקב אדרי Dj Bearfoot יתקלט לנו מוסיקה של אמצע היום, פאנקי דיסקו
17:00 מיכל לוי זמיר – מקצבי הלב מפגש שכולו גוף ורגש בתנועה, בו נרקוד את שלל מקצבי ליבנו גופנו ונשמתנו.
17:45 – נירית שפירא תנועה לשחרור חסמים באהבה ובמערכות יחסים.
18:30 אופיר אורן המייסד והחולם של פסטיבל צ'יקונדה בקטע קישור לקראת השקיעה
18:45 – Dj יותם אגם בסט שקיעה אוריינטלי מול הים – אסור להחמיץ
יותם ינגן מוסיקה מהמסעות שלו משולבת בדגימות סאונד מכל העולם
19:45 אופיר אורן משחקונטקט הביאו למסך את הילד שבכם
20:30 – ד"ר ירון זיו עו"ס קליני, מטפל זוגי ומשפחתי
יעיף אותנו לשמיים עם מדיטציית AUM אקטיבית של אושו,
בהופעת בכורה עולמית בזום
22:00 הדר יעקב ועידו בן גל
 מוזיקה אינסטרומנטאלית מקורית, בוזוקי ופסנתר
23:00 – רועי זינגר , Dj OatMilk יעיף לנו את הסכך במסיבה לתוך הלילה עם מגוון סגנונות, לא הולכים לישון, רוקדים עד הזריחה.


ואלה המנחים שהופיעו בארבעת הפסטיבלים הראשונים של צ'יקונדה