תוכן פסטיבל צ'יקונדה

ליינאפ צ'יקונדה 18.4.20

ליינאפ פסטיבל צ'יקונדה, שבת 18.4.20

08:00  – מוסיקה נעימה לפתיחת הפסטיבל – אופיר אורן
09:00 – שיעור יוגה עם יותם אגם – Yoga with special crafted music
10:00 – איתן גינוסר – שיעור צ'י קונג, שנג ז'ן
11:00 – סאטיה
12:00 – שירי גורפינקל
מורה לאמנות , מנחה סדנאות התפתחות אמנותית לכל הגילאים

13:00 – Dj אילת עובד – מוסיקת עולם
14:00 – יותם אגם Soundscape moving meditation (headphones) based on cosmic frequencies and gentle rhythms  
קומיקאית "מצחיקה ממבט ראשון"
13:00 ביודנסה חגיגית  – גבריאלה זמל 
בעלת מרכז זן גרוב, תל אביב
13:45 מוזיקת שמש וים לרוקדים בבית – דיג'יי נאור גרובר – Dj Groover
מייסד גרובריזם ומנהל מרכז זן גרוב, תל אביב
14:30 משחקונטקט – אופיר אורן
מנחה סדנאות קונטקט, odt ושיווה מעגלי גברים
15:00 אקסטטיק דאנס אי ירוק בים – דיג'יי פראן ליודט
מייסד תנועת האקסטטיק דאנס באיים הקנריים ,
בשידור ישיר מהאוקיינוס השקט Dj Fran Ljudet
16:00 התדר הנכון – אסתר קסוביץ'
מורה לריקוד , מנחת סדנאות התפתחות אישית דרך ריקוד חופשי
16:45 מסיבת בית אפטר שבת פארטי – די'גיי אבי אוקטן 
בסט מקפיץ במיוחד בשבילנו
17:30 החופש להיות מי שאנחנו רוצים – נירית שפירא
בסדנת תנועה ספונטאנית ומעוררת השראה לחופש פנימי
18:15 מסיבת דיסקו שקיעה – דיג'יי יעקב  Bearfoot   
ישדר לנו לייב שמח מתחת לשמיים ואנחנו רוקדים בבית
19:15 מסיבת טריביוט ללהקת אבבא – דיג'יי קשת 
חיכינו זמן רב לסט קלאסיקות הזה מהדיג'יית הכי צבעונית בליין אפ
20:00 ערב עם פינק פלויד – דיג'יי קשת
לוקחת אותנו למוצש פילוסופי עם סט קלאסיקות נוספות
21:00 טקס סיום, (תכינו נרות) ודברי סיום ותודות

Cheekonda Festival Line Up 18.4.20

10:45
Musical Heart Warming – Dj Diana Up
11:00
Opening Words – Ophir Oren, the dreamer and main producer of the event + English
11:30
 Intuitive Drawing – Emotion, Music, Color and Movement – Yaffa Cohen, art teacher + English
12:15
Meditative dance – Doria Nave, yoga teacher & dance therapist
12:45
 Stand Up Comedy – Rachela Weiss
13:00
Biodanza for healthy living- Gabriella Zemel, owner of Zen Groove Center, Tel Aviv
13:45
Sun and sea Dj music for home dancers – Dj Groover , owner of Zen Groove Center. Tel Aviv
14:30
Contact Games – Ofir Oren , odt workshops leader
15:00
 Ecstatic Dance from the Pacific Islands – Dj Fran Ljudet , ecstatic dance Lanzarote founder
16:00
FreeDance workshop – Esther Kasovich, leader of HaTeder Hanachon + English
16:45
Shabbat@Home after party  – Dj High Octan
17:30
Freedom to be Me – Nirit Shapira , workshops leader + English
18:15
Sunset Disco Party – Dj Bearfoot
19:15
Tribute Dj set for Abba – Dj Keshet  
20:00
A Phylosophical Evening with Pink Floyd – Tribute set by Dj Keshet 
21:00
.Final ceremony, bring candles, closing Words and thankful feelings + English