הפעלות לבית ספר יסודי \ משחקי חברה

איזו פעילות אתם מחפשים?
משחקי חברה? משחקי גיבוש? שיתוף פעולה?
אצלנו תמצאו את כל הפעילויות, הפעלות לבית ספר יסודי, פעילות גיבוש כיתה או שכבה, גיבוש צוות המורים ועוד.

ומה מייחד אותנו כל כך?
הפעלות לבית ספר יסודי יש והרבה. הייחודיות שלנו היא השיטה והמשחקים.
משחקי גיבוש עם הולה הופ הינם חווייה. משחקים מקוריים ויצירתיים שאנו ממציאים מעת לעת וזאת לפי הערך החברתי שאנחנו רוצים לקדם.
פעילות מגבשת, משחקי חברה ללא תחרות, המשתתפים בכל קבוצה, משחקים יחד בשיתוף פעולה להצלחה קבוצתית בכל משחק.

הייחודיות שלנו, הפעלות לבית ספר יסודי

כל כיתה מתחלקת לשתי קבוצות וזאת כדי לאפשר משחק בקבוצות קטנות וכך, כל התלמידים משפיעים על מהלך כל משחק.
נגיע אליכם עם עשרות משחקים, בין 4 ל7 משחקים יותר ממספר הקבוצות, וכך, כל קבוצה שמסיימת משחק, עוברת למשחק הפנוי הבא וכך, הקבוצה מסיימת את המשחק עד לסיום המשימה.
משחקי אסטרטגיה, משחקי הכירות, משחקי ילדות, ספורט ותנועה, משחקי חשיבה ועוד.

לפניכם מגוון הפעלות לבית ספר יסודי

גיבוש מועצת התלמידים

מעניק חוויה ההתנסותית המאפשרת לתלמידים להבין ולהפנים כראוי את תפקידו וחשיבותו של מנהיג בקבוצה בפעילות הפנימית שלהם ודוגמא אישית ליתר תלמידי בית הספר, לפרטים נוספים, לחצו כאן.

פעילות גיבוש כיתה או שכבה

פעילות גיבוש כיתה או שכבה, עם מגוון המשחקים שלנו. חלוקה לקבוצות קטנות, פעילות אאוטדור לילדים המעודדים את המשתתפים לשיתוף פעולה ועבודת צוות, לפרטים נוספים, לחצו כאן.

גיבוש צוות המורים

יום או ערב גיבוש לצוות המורים, המורים בבית הספר נהנים מאותם המשחקים, עם התאמה שלנו לכל משחק.
ניתן לערוך יום גיבוש לצוות המורים, קליל ומהנה או להעמיק ולשלב שיחות עיבוד בנושאים השכיחים העולים בחיי היומיום בחדר המורים. לפרטים נוספים, לחצו כאן.

יום או ערב גיבוש הורים וילדים

זמן איכות הורה וילד באמצעות משחקי החברה שלנו. כל כיתה מתחלקת למספר קבוצות. אנו דואגים שמספר המשתתפים בכל קבוצה, לא יעלה על 20 משתתפים וכך אנו דואגים שההורים יקחו חלק במהלך כל הפעילות ולא יתנו לילדים לשחק בעומדם מהצד. לפרטים נוספים, לחצו כאן.

פעילות ליום המשפחה בבית הספר

פעילות גיבוש הורים וילדים, יכולה להתאים לאירוע פתיחת שנה, ארועים וחגי ישראל, מסיבת סיום שנה, במסגרת בית הספר או בזמן הפנאי ומטרתה, גיבוש והכירות מעמיקה של הילדים וההורים. לפרטים נוספים, לחצו כאן.

משחקי ילדות
פעילות לנוער בסיכון
נוער בסיכון
מנהיגות חיובית
שיתוף פעולה
משחקי ילדות

כותבים לנו על הפעלות לבית ספר יסודי

פעילות כיתות ד', משחקי חברה מקוריים ויצירתיים. הפעילות הונחתה על ידי תלמידי כיתות ו שנרתמו לעניין ועשו עבודה נפלאה. נהננו לראות את התלמידים שלנו נהנים, משחקי חשיבה, משחקי אסטרטגיה משחקי ספורט ועוד. תודה לצוות המדריכים של הולה הופ.
רחל, רכזת חברתית, פעילות לכיתות ד'
פעילות שיא בית ספרית בהדרכת תלמידי כיתות ו' שיו פשוט נהדרים.
הפעילות מסודרת להפליא. יש סדר והכל מתנהל בקלות. התלמידים שהיו אחראים על הפעילות, קיבלו הסבר על המשחקים וכך ראינו כיצד פעילות שיא לבית הספר מתנהלת בעצמה, כמעט ללא התערבותינו. כולנו נהננו.
אילן
תודה לצוות הולה הופ על פעילות שיא בית ספרית. מועצת התלמידים שלנו קיבלה תדריך בבוקר למגוון משחקי חשיבה, משחקי ספורט ותנועה ועוד והובילו את כלל תלמידי בית הספר לפעילות איכותית, פעילות אאוטדור לילדים, כפי שתכננו.
כל כיתה התפצלה לשתי קבוצות, דבר התרם לההשתתפות מלאה של כל התלמידים.
ענת, רכזת מועצת תלמידים
תודה לחברת הולה הולה הופ על פעילות מגבשת לשכבת כיתות ה שהונחתה בצורה מכובדת על ידי תלמידי כיתות ו' שנהננו בעצמם הממנחייה של המשחקים והובלת הקבוצות בין התחנות השונות. החום שהיה לא הורגש כלל וזאת הודות לעניין הרב שגילו התלמידים בכל אחת מתחנות המשחק.
ורד, רכזת שכבת ה'